Miten voimme
olla avuksi?

Yhteydenotto

Tilaa uutiskirje
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Boosters

Antti Lehto

Antti Lehto

Toimitusjohtaja,
myynti ja asiakkuudet

0400 71 21 71 antti.lehto@bonde.fi
Juha-Pekka Ketonen

Juha-Pekka Ketonen

Myyntijohtaja

044 765 7850 juha-pekka.ketonen@bonde.fi

Wollu Salokorpi

Luova johtaja

040 501 7119 wollu.salokorpi@bonde.fi

Maria Huhtamaa

Projektipäällikkö,
viestinnän asiantuntija

050 521 4865 maria.huhtamaa@bonde.fi
Sanna Peräntie, Bonde

Sanna Peräntie

Viestinnän asiantuntija

044 533 0536 sanna.perantie@bonde.fi

Marko Östman

Viestinnän asiantuntija

050 3577 357 marko.ostman@bonde.fi
Pauliina Puputti, Bonde

Pauliina Puputti

Viestinnän asiantuntija

050 548 4956 pauliina.puputti@bonde.fi
Mikko Ollikainen, Bonde

Mikko Ollikainen

Visuaalisen viestinnän asiantuntija

040 724 1244 mikko.ollikainen@bonde.fi
Matti Berg, Bonde

Matti Berg

Visuaalisen viestinnän asiantuntija

050 362 9056 matti.berg@bonde.fi
Elmeri Elo, Bonde

Elmeri Elo

Valo- ja videokuvaaja

044 593 7142 elmeri.elo@bonde.fi
Lauri Tuomola, Bonde

Lauri Tuomola

Osakas

040 779 5895 lauri.tuomola@bonde.fi

Toimisto

Tervetuloa
Valtakatu 7 B, 26100 Rauma

Laskutustiedot
Verkkolaskuosoite: 003728395972
Välittäjätunnus:
003721291126 / DABAFIHH
Y-TUNNUS: 2839597-2